Kilka
słów
o nas

Q CONTRACT zajmuje się kompleksowym wykonawstwem prac z zakresu budownictwa mieszkaniowego, ze szczególną dbałością o terminowość i wysoką jakość wykonywanych robót.
Spółka powstała z połączenia doświadczenia w zarządzaniu i realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych, jakie zdobyła, kierowana przez Pawła Koperskiego i Witolda Padlewskiego, firma 3D Inwestycje (Grupa 3D), oraz praktycznych umiejętności zarządzania oraz realizacji procesu budowy, które posiada sprawdzony i wykwalifikowany zespół kadry technicznej.

Zespołem kadry kieruje, Wojciech Wołkowski, który wnosi do spółki wieloletnie doświadczenie i wiedzę.
Wykorzystujemy synergię wiedzy i doświadczeń, dlatego jesteśmy solidnymi partnerami i alternatywą wartą rozważenia, skierowaną do wymagających inwestorów, którzy oczekują więcej.
Wojciech Wołkowski Wiceprezes Zarządu
Jesteśmy partnerem grupy 3D z Krakowa!
logo grupa 3d
GRUPA 3D oferuje kompleksowe usługi związane z przygotowaniem, projektowaniem, realizacją oraz sprzedażą i wynajmem inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych.
Nie ograniczając się do przygotowania projektu lecz biorąc pełną odpowiedzialność za zrealizowanie inwestycji, począwszy od pierwszych porad dla inwestorów, projektu koncepcji, a skończywszy na realizacji i przekazaniu obiektu do użytkowania.
Poznaj ofertę grupy 3D